Dell XPS 8960 TOWER GAMING i7-13700 1TB + 512GB SSD, 32GB WIN11 NVIDIA RTX 3060 TI 8192MB Keyboard Mouse Spalva: Juoda

Naujas,
pradaryta pakuotė.
Garantija:
24 mėn.
Klaviatūra:
EN/US
Pristatymas:
10-20 d. d.

Negalite tiek laukti? Po užsakymo paskolinsime jums kompiuterį su kuriuo galėsite dirbti iki kol atvyks jūsų užsakymas, o vėliau perkelsime visus duomenis nemokamai į naująjį.

1,505 su PVM
Perkant šį kompiuterį- Išmanusis laikrodis DOVANŲ!
Dovanų kiekis ribotas, paskubėk!

Dėl trūkinėjačių tiekimo grandinių Pristatymas gali būti kiek ilgesnis nei nurodyta.

Žiūrėti daugiau , modelių


Grožis susitinka su galia

Aukščiausios klasės medžiagos yra kruopščiai parenkamos siekiant suderinti svorį, dydį, našumą ir ilgaamžiškumą. Tiksliai sukonstruotos dalys užtikrina geriausią savo klasėje estetiką ir apdailą.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Apdorotas aliuminis: Aliuminio apdirbimas yra ypač kruopštus gamybos būdas, užtikrinantis išskirtinę kokybę. Naudojant aliuminį gaunamas elegantiškas dizainas, kurio konstrukcijos kokybė yra stipresnė ir standesnė nei magnio ar plastiko. Apdorotas aliuminis taip pat užtikrina didesnį tvirtumą ir plastiškumą, kad XPS būtų tvirtas ir atsparesnis lūžiams, jei netyčia nukristų.

Blizgios šoninės briaunos: Anodavimas suteikia itin atsparų įbrėžimams paviršių. Briaunos panardinamos du kartus, kad paviršius būtų dar atsparesnis. Procesas prasiskverbia į aliuminį ir padaro paviršių dar kietesniu. Naudojant šią apdailą ant metalo, pasiekiama tobula spalva nenaudojant dažų, kurie gali nusilupti. Anodavimas taip pat padeda padidinti šilumos laidumą ir atsparumą korozijai.

Sukurtas meniškai

Juodasis anglies pluoštas: Iš anglies pluošto suformuotos delno atramos suteikia tobulą stiprumo ir svorio santykį bei puikų atsparumą karščiui. Anglies pluošto privalumas yra tai, kad jis yra itin stiprus, standus, lengvas ir atsparus aukštai temperatūrai.

Arkties baltos spalvos austinis stiklo pluoštas: Naudojant austą, kristalinį, silicio dioksido pluoštą, užtikrinamas didžiausias atsparumas ir mažas svoris. Stiklas yra vienas stipriausių tekstilės pluoštų, užtikrinantis, kad nešiojamas kompiuteris bus plonas, lengvas ir tvirtas. Dėmėms atspari ir UV dengta medžiaga valoma kaip stiklas ir yra visiškai atspari blukimui.

„Corning® Gorilla® Glass“ stiklas

„Corning® Gorilla®“ stiklas yra atsparus pažeidimams, tvirtas ir elegantiškas. Šis stiklas suteikia visapusišką ekrano apsaugą, o aliuminio dangtis duoda standumą, atsparumą lenkimui ir deformacijoms.

Pritrenkiantis vaizdas

XPS nešiojamieji kompiuteriai pasižymi nuostabiais, geriausiais savo klasėje ekranais, didele raiška ir nuostabiu spalvų tikslumu.

Tikslios detalės: XPS siūlo iki 4K UHD + (3840 x 2400) ekranus su daugiau nei 9 milijonais pikselių, kurie pateikia itin aiškius vaizdus ir tekstą. Be to, dėka aukštos rezoliucijos, redaguojant vaizdus nėra neryškių ar dantytų linijų.

Tikroviškos spalvos: XPS ekranai turi plačią spalvų gamą, kuri fiksuoja daugiau to, ką matote realiame gyvenime. Didelis kontrasto santykis leidžia pamatyti tiek itin šviesius ir ryškius, tiek pačius tamsiausius tamsius atspalvius. Be to, „XPS 15“ ir „XPS 17“ gaminiuose yra 100% „Adobe RGB“ skydelio parinkčių, užtikrinančių tiksliausias spalvas fotografams, dizaineriams ar kūrėjams, dirbantiems su spalvomis.

Dolby Vision™:
„Dolby Vision ™“ atskleidžia HDR galimybes pateikti itin ryškią vaizdo kokybę, suteikdamas spalvas, kurių nebuvo įmanoma pamatyti SDR ekranuose.
„Dolby Vision ™“ gali pateikti šviesius vaizdus, kurie yra iki 40 kartų ryškesni, ir juodus - kurie yra iki 10 kartų tamsesni.

„Eyesafe®“ ekranas: „Eyesafe®“ ekranas sumažina žalingą mėlyną šviesą ir išlaiko ryškias spalvas. „Eyesafe®“ ekranas protingai valdo šviesos energiją šaltinyje - selektyviai sumažina kenksmingą mėlyną šviesą ir išsklaido ją per šviesos spektrą. Unikalus DELL sprendimas sujungia RGB aparatinės ir programinės įrangos nustatymus, kad būtų efektyviau apsaugota nuo mėlynos šviesos, išlaikant ryškų spalvų vientisumą. „Dell“ yra pirmoji, pasiūliusi šį integruotą sprendimą.

Naudodami GeForce RTX grafikos procesorius galite žaisti naujausius žaidimus nesibaimindami dėl strigimo. Gaukite itin aukštą našumą, naujausias- Ray Tracing (spindulių sekimo), NVIDIA DLSS Deep learning super sampling (Dirbtinio intelekto vaizdo švelninimo) technologijas ir didelės spartos G6 atmintį kartu su NVIDIA